Apartament - Me Qira - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE KOMPLEKSI DELIJORGJI

1,100 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
ID: 530171055-149
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Viti i Ndërtimit
2020
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kompleksin Delijorgji,Rruga e Kavajes.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial nga me te kerkuarit ne Tirane.
Organizohet ne soxhorno bashke me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 ballkon.
Eshte totalisht i mobiluar.

Per me teper detaje na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Klea Haka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso