Apartament - Me Qira - Fresku, Shqipëri

Jepet me qera Apartament 2+1 në Fresk

 Çmimi i Kërkuar
350 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Fresku, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530421004-191
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
109
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Tualeteve:
1

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Carpet
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Jug-Lindje
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Lorela Këndella Lorela Këndella Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Lorela Këndella

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Lorela Këndella Lorela Këndella Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso