Apartament - Me Qira - Durrës, Shqipëri

Apartament 2+1 me qira

300 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kumini - Durrës, Shqipëri
ID: 530321003-34
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90
Viti i Ndërtimit
2014
Hapësira Parkimi
1

Nr. i Kateve:
3
Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug-Perëndim
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Capital Team

Capital Team

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Capital Team

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso