Apartament - Me Qira - Durrës, Shqipëri

JEPET ME QERA 3 + 1 TE VILA ZOGUT

600 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Vila e Zogut - Durrës, Shqipëri
ID: 530521004-3
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Viti i Ndërtimit
2012

Nr. i Tualeteve:
2
Jepet me qera super apartament te Vila Zogut, me pamje fantastike relaxi nga deti dhe nga pishat. Apartamenti eshte i paisur me dy dhoma gjumi, sallon, guzhina e vecuar, dy banjo dhe dy ballkone ku njeri shikon nga deti kati tret me ashensor

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Pamje nga Deti
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anila Doka Anila Doka Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Anila Doka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Ace Durrës Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Anila Doka Anila Doka Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Ace Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso