Apartament - Me Qira - Durrës, Shqipëri

APARTAMENT 3+1 ME QIRA

300 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Lulishtja Hyrja e Durrësit - Durrës, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530321005-53
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
7,190
Viti i Ndërtimit
1996

Nr. i Kateve:
5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enio Duka Enio Duka Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria

Enio Duka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Premium Durrës Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Enio Duka Enio Duka Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0
Durrës, Durrës, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Premium Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso