Apartament - Me Qira - Durrës, Shqipëri

1+1 me qera ne qender

20,000 ALL Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Durrës, Shqipëri
ID: 530271022-81
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apaartament me qera ne qender. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m2. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertese te re te pajisur me ashensor. Organizohet ne dhome ndenje me kend kuzhine e cila dalje ne ballkom, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nevila Katellari

Nevila Katellari

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Nevila Katellari

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso