Apartament - Me Qira - Durrës, Shqipëri

Jepet me qera

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Durrës, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530271019-121
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
130

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera ,apartament ne zonen e bashkise ,apartamenti perbehet nga tre dhoma gjumi nje ndenje ,ka nje mobilim tejet te mire ashensor ne gjendje perfekte ,ka nje pamje te mrekullueshme nga qyteti dhe deti.Pallati eshte i ri dhe shume i mirembajtur

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Luta

Silvana Luta

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Silvana Luta

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso