Apartament - Me Qira - Don Bosko, Shqipëri

Apartament me qera 2+1+2 te Fiori di Bosco

500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
DON BOSKO - Don Bosko, Shqipëri
ID: 530411010-12
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
80
Viti i Ndërtimit
2020
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Don Bosko , ne nje nder komplekset me te kerkuara Fiori di Bosco
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe organizohet nga 1 ambjent ndenjie+gatimi ,
2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon .
Preferohen familjare
Per me shume informacione na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Antigona Rusi Antigona Rusi Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Antigona Rusi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Antigona Rusi Antigona Rusi Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso