Apartament - Me Qira - Don Bosko, Shqipëri

Jepet me qera Apartament 2+1 në Don Bosko

550 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Don Bosko - Don Bosko - Don Bosko, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530421002-570
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
93
Viti i Ndërtimit
2021

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 5
Nr. i Tualeteve:
2

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dejvi Hoxholli Dejvi Hoxholli Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Dejvi Hoxholli

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dejvi Hoxholli Dejvi Hoxholli Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso