Apartament - Me Qira - Don Bosko, Shqipëri

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA

500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Don Bosko, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530221017-431
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Viti i Ndërtimit
2000

Karakteristikat

E Rinovuar
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erxhin Mukja Erxhin Mukja Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Erxhin Mukja

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Erxhin Mukja Erxhin Mukja Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso