Apartament - Me Qira - Bulevardi Zogu I, Shqipëri

Apartament 2+1 me qira tek Bulevardi Zogu i I!

 Çmim i Fiksuar
300 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Bulevardi Zogu I Materniteti Geraldine - Bulevardi Zogu I, Shqipëri
ID: 530181004-329
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Sipërfaqe Neto (m²)
100

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj

DERGONI MESAZH

 
Egli Alimerkaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso