Apartament - Me Qira - Bulevardi Zogu I, Shqipëri

Apartament 2+1 me qira tek Bulevardi Zogu I

300 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Bulevardi Zogu I, Shqipëri
ID: 530171059-13
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
103
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Sokol Gorreja

Sokol Gorreja

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Sokol Gorreja

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso