Apartament - Me Qira - Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri

Apartament 1+1 me qira tek Irfan Tomini!

345 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga "Irfan Tomini" - Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri
ID: 530161029-153
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
85
Sipërfaqe Neto (m²)
75
Viti i Ndërtimit
2005
Ofrohet me qira apartament i tipologjise 1+1 me siperfaqe 85 m2 ne kat te larte, ne objekt te mireadministruar me ashensor, prane Delijorgjit, Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Ndodhet ne zone me mjaft facilitete, fare prane Bulevardit "Bajram Curri".
Mundesi parkimi ne zone.

Ne cmim nuk perfshihet tatimi ne burim!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Migena Sulmina Migena Sulmina Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Migena Sulmina

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Migena Sulmina Migena Sulmina Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso