Apartament - Me Qira - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri

Apartment 2+1 per qira prane Rruges Bardhyl !

35,000 ALL Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Bardhyl - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri
ID: 530181050-91
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
97
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartment 2+1 per qira prane Rruges Bardhyl . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77m2, ndodhet ne katin e 7-te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,dhome ndenje ,ambient gatimi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ofrohet totalisht i mobiluar. Qiraja eshte pa tatim te perfshire prej 15%.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artion Zenelaj

DERGONI MESAZH

 
Artion Zenelaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso