Apartament - Me Qira - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri

Apartament 2+1+2 Per Qira

300 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530261033-27
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
2005
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet apartament per qira ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.
Apartamenti ndodhet tek "Brryli" ne nje pallat te ri te mire administruar dhe me ashensor.
Eshte i perbere nga dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka ballkon,ambient gatimi i vecuar ,
dy tualete dhe nje sallon.

Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontakoni !

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Aron Daja Aron Daja Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Aron Daja

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Aron Daja Aron Daja Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso