Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri

Apartment 2+1+2 me qira tek Rruga Sami Frasheri 40'000leke/Muaj!

45,000 ALL InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Sami Frasheri - Bllok, Shqipëri
DHËNË ME QERA
Pallat i Vjeter
ID: 530181050-132
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Viti i Ndërtimit
1985

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartamenti 2+1 tek rruga Sami Frasheri.Apartamenti eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me ajer te kondicionuar, 1 kuzhine ,2 tualete, 2 ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues.Ofrohet totalisht i mobiluar.
Qiraja nuk perfshin tatimin prej 15%!

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Artion Zenelaj Artion Zenelaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Artion Zenelaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 - Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Artion Zenelaj Artion Zenelaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso