Apartament - Me Qira - Bllok - Libri Universitar, Shqipëri

APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE BLLOK!

500 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
ABDYL FRASHERI - Bllok - Libri Universitar, Shqipëri
ID: 530261021-55
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
52
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skerdi Elmadhi

Skerdi Elmadhi

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Skerdi Elmadhi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso