Apartament - Me Qira - Bllok - Kullat Binjake, Shqipëri

Apartament 3+1+2 Tualete per qira mbas 2 Kullave Binjake.

 Qira Mujore
1,200 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Donika Kastrioti - Bulevardi Deshmoret e Kombit - Bllok - Kullat Binjake, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 23/10/2020
ID: 530161007-283
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
158
Sipërfaqe Neto (m²)
147

Nr. i Kateve:
12
Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
Ballkon
Jug-Perëndim
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Feim Zhupani

DERGONI MESAZH

 
Feim Zhupani

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso