Apartament - Me Qira - Bllok - Kullat Binjake, Shqipëri

Zyre per qera ne zonen e Bllokut !

 Çmimi i Kërkuar
1,300 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Bllok - Kullat Binjake, Shqipëri
ID: 530261002-143
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150
Viti i Ndërtimit
2015
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament me qera ne zonen e bllokut , i pershtatshem per ambient zyrash.
Ndodhet ne nje nga kullat me moderne dhe me pamje te lire. Administrim cilesor , 3 ashensor.
Per me teper info kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klajdi Qafoku Klajdi Qafoku Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Klajdi Qafoku

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Home Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klajdi Qafoku Klajdi Qafoku Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Home Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso