Apartament - Me Qira - Astir - Unaza e Re, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 ME POST PARKIMI ME QIRA

350 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
ASTIR - Prane ALFA Bank - Astir - Unaza e Re, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291008-339
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
105
Viti i Ndërtimit
2006

Nr. i Kateve:
10
Apartament 2+1 me dy tualete dhe Garazh te mbyllur te perfshire ne cmim.
Ndodhet te pallati i njohur si Alfa Bank.
Apartamenti eshte i mire-mobiluar cdo ambient me kondicioner.
Zona ofron akses te menjehershem me disa zona te Tiranes, per shkak dhe te rruges se re.
Jepet per klient familjare.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Veri-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edmond Toska Edmond Toska Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Edmond Toska

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Edmond Toska Edmond Toska Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso