Apartament - Me Qira - Ali Demi, Shqipëri

Jepet per qira apartament 2+1 tek rruga Pasho Hysa

23,000 ALL Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Pasho Hysa - Ali Demi, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530161023-22
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
78
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enida Veshi

DERGONI MESAZH

 
Enida Veshi

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso