Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Apartament luksoz 2+1+2+ garazhd me qira tek Blloku i Ambasadave!

1,000 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Naim Frasheri - Rruga e Kavajës, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530161032-112
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
119
Viti i Ndërtimit
2021

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kejsa Kambo Kejsa Kambo Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Kejsa Kambo

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Kejsa Kambo Kejsa Kambo Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso