Apartament - Me Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri

Apartament me qera tek ish- Parku i Austubusave

 Çmim i Fiksuar
250 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
21 Dhjetori, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530391003-19
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Sipërfaqja Truallit (m2)
70
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2021/05

Nr. i Kateve:
3
Kati :
Kati 3
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Aisela Teli Aisela Teli Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Aisela Teli

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Aisela Teli Aisela Teli Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Golden Pro

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso