Apartament - Me Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri

Apartament 3+1 per qira te Kontakti

700 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530291005-445
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
85
Viti i Ndërtimit
2022
Super apartament 3+1 per qira te Kontakti.
I organizuar ne nje sallon,dy tualete ,tre dhoma gjumi dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte ne proces mobilimi dhe i pabanuar me pare.
Per nje vizite ne prone kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bora Meno Bora Meno Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Bora Meno

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Bora Meno Bora Meno Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso