Apartament Pushimesh - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare

130,000 € InStock Other Currencies
 
Murat Terbaci - Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530311010-12
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
128
Viti i Ndërtimit
2018

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erlin Zinxhiria Erlin Zinxhiria Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Erlin Zinxhiria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Erlin Zinxhiria Erlin Zinxhiria Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso