Apartament Pushimesh - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Garzioniere me pamje teresore nga deti

50,000 € InStock Other Currencies
 
Murat Terbaci - Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530311001-472
Nr. Total i Dhomave
1
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
50
Viti i Ndërtimit
2018

Kati :
Kati 9
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Garzoniere ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2018. Garzoniere ka punime ekstra nga ndertuesi. Eshte e orientuar jug dhe pamje totale nga deti. Mundesi shume emire investimi per tu perdorur ne booking ose airbnb, ku nje apt i tille jepet me min 50 euro me qera ditore.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Emiljano Hajrulla Broker

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso