Apartament Pushimesh - Në Shitje - Orikum, Shqipëri

Shitet Apartament 1+1 ne Orikum

25,000 € InStock Other Currencies
 
Dodona - Orikum, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311001-505
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
48
Sipërfaqe Neto (m²)
43
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne qender te Orikumit, afer Kishes Katolike, ne nja pallat te mire administruar.Apartamenti shitet i mobiluar dhe gezon dokumentacion te regullt hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Emiljano Hajrulla Broker

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker Emiljano Hajrulla Broker Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

RE/MAX Prestige

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso