2-1 - Me Qira - Astir, Shqipëri

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 Astir

 Çmim i Fiksuar
35,000 ALL InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Astrit Losha - Astir, Shqipëri
DHËNË ME QERA
I Ri në Treg
ID: 530431009-44
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Sipërfaqe Neto (m²)
100
Viti i Ndërtimit
2016

Nr. i Kateve:
10
Ofrohet me qira apartamenti 2+1+2 ne zonen e Astirit. Hapsire e bollshme dhe e mireorganizuar. Totalisht e investuar dhe e arreduar, ne nje gjendje shume te mire. Tualet me dritare, 2 ballkone, pamje e lire olot diell dhe orientim shume i mire. Per me teper informacione na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Denalda Gjozi Denalda Gjozi Rruga" Teodor Keko", Tirana , Albania
Astir - Unaza e Re, Tiranë, Shqipëria

Denalda Gjozi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Green Partners Astir - Unaza e Re Rruga" Teodor Keko", Tirana , Albania
Astir - Unaza e Re, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Denalda Gjozi Denalda Gjozi Rruga" Teodor Keko", Tirana , Albania
Astir - Unaza e Re, Tiranë, Shqipëria

Rruga" Teodor Keko", Tirana , Albania
Astir - Unaza e Re, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Green Partners Astir - Unaza e Re

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso