1-1 - Në Shitje - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri

APARTAMENT NE SHITJE , TEK FARMACIA 10

 Çmim i Fiksuar
92,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri
ID: 530261040-112
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70.10
Sipërfaqe Neto (m²)
60.70
Viti i Ndërtimit
2021

Nr. i Kateve:
11
APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK FARMACIA 10
APARTAMENTI NDODHET NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRE PER MOMENTIT NE ATE ZONE.
KA SIPERFAQE TOTALE 70.1 DHE SIPERFAQE NETO 60.7
APARTAMENTI ORGANIZOHET NE SALLON KU BEN SHPERNDARJEN E TE GJITHE AMBJENTEVE, GUZHINE NJE DHOME GJUMI DHE BALLKON.

APARTAMENTI SHITET BOSH!


PER ME SHUM INFORMACION , ME KONTAKTONI.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Sonila Xhafa Sonila Xhafa Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Sonila Xhafa

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Sonila Xhafa Sonila Xhafa Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Home Group Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso