Condo/Apartment - For Sale - Vlorë, Albania

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

85,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Albania
New Build
ID: 530311007-622
Total Rooms:
3
Bedrooms:
2
Bathrooms
1
Total SqM
105
Built Area (m²)
94.50
Year Built
2008

Floor Level
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Features

Parking
Lift/Elevator
City Center
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Klaudio Brakaj

EUR Albania RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Send Message

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

EUR Albania RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare