Building - For Rent/Lease - Rruga e Durrësit, Albania


Jepet me qira godine komerciale tek rr.e Durresit

 
[Monthly]
Rruga Kont Urani - Rruga e Durrësit, Albania
ID: 530261003-17
Built Area (m²)
924.50
Year Built
2018

Num. of Floors:
4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga rruget kryesore hyrese dhe dalese te kryeqytetit, jepet me qira godine komerciale buze rruges. Godina eshte 4 kateshe me nje kat nentoke, e sapoperfunduar. Vendndodhja dhe pozicioni e bejne godinen nje pike referuese per rrugen e Durresit.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi apo insitucione si: ambasade, banke, hostel, butik prestigjoz, qender estetike apo qender kursesh etj. Siperfaqe totale ndertimi eshte 924.5m2 dhe ndahet sipas kateve : kati -1 sip 182.7m2, kati perdhe 207.9m2, kati i pare 163m2 + 44.9m2 verande, kati i dyte 163m2 dhe kati i trete 135.3m2 + 27.7m2 verande. Katet komunikojne midis tyre nepermjet shkalleve dhe ashensorit. Ashtu si ne foto, te gjitha katet aktualisht jane open-space per tu pershtatur sipas funksionit te aktivitetit perkates.
Per me teper informacion mbi te dhenat teknike apo nje vizite ne prone jeni te ftuar te kontaktoni.

Features

Villa
Garage
Lift/Elevator
Renovated
City Center
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Klaudio Dervishi - RE/MAX Infinity Home
Klaudio Dervishi

SEND A MESSAGE

 
Klaudio Dervishi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Albania

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare