Zyrë - Per Qira - Bllok, Shqipëri


JEPET ME QIRA AMBIENT TEK KULLAT BINJAKE 760m2

 Qira Mujore
 
[Çmimi për m2]
Bulevardi Deshmoret e Kombit - Qender - Bllok, Shqipëri
ID: 530221006-147
Sipërfaqja Truallit (m2)
760
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne bulevard tek kullat binjake jepet me qira ambient komercial ose zyra . Ambienti eshte i organizuar ne zyra te ndryshme ose mund te perdoret dhe ne open space, e sapoliruar me fasat xhami ne te gjithe hapsiren e saj. Vendndodhja dhe pozicioni e bejne ambientin nje pike referuese ne bulevard
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi apo insitucione si: banke, butik prestigjoz, qender estetike apo qender kursesh etj. Siperfaqe totale ndertimi eshte 760m2 dhe ndahet sipas deshires Ne cmim jane te perfshira dhe tatimi 15%
Per me teper informacion mbi te dhenat teknike apo nje vizite ne prone jeni te ftuar te kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden

DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare