Vilë - Per Shitje - Durrës, Shqipëri


VILE PER SHITJE,OKAZION

Durrës, Shqipëri
ID: 530171031-4
Nr. i Dhomave të Gjumit
6
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
500
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Vile ne shitje, me vendodhje ne Durres, Tirane.
Vila organizohet ne 3 kate, me siperfaqe totale 500 m2.
Shitet totalisht i mobiluar.
Disponon Certifikate Pronesie.


Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.Karakteristikat

I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Denisa Ismalaj - RE/MAX Vizion

DERGONI MESAZH

 
Denisa Ismalaj

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare