Vilë - Per Qira - Rruga Siri Kodra, Shqipëri


Vile luksoze me qira prane Unazes se vogel.

 Qira Mujore
 
[Qera Mujore]
Rr. Siri Kodra - Prane Kompleksit Kontakt - Rruga Siri Kodra, Shqipëri
Rikonstruktuar
Date Available: 15/04/2019
ID: 530161006-106
Nr. Total i Dhomave
6
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
200
Sipërfaqja Truallit (m2)
450
Sipërfaqe Neto (m²)
200
Hapësira Parkimi
4

Nr. i Kateve:
2
Kati :
Ndërtesë e Vecuar
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera nje vile luksoze, tek rruga Siri Kodra, prane kompleksit Siri te Kontakt, totalisht e mobiluar. Ka siperfaqe totale 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Arkitektura interesante, landscape i lendines perreth me bar dhe lule e ben nje oaz te vogel qetesie e mireqenieje. Rifiniturat jane te cilesise te mire, me parket e pllaka te cilesise se larte. Kati i pare perbehet nga nje hapesire e madhe me dhome ndenjeje, ambjent gatimi dhe ambjent ngrenieje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte perbehet nga dy dhoma gjumi, njera me garderobe te madhe dhe nje tualet, si dhe 2 ballkone dhe 1 verande te madhe. Cmimi eshte pa tatimin e perfshire.

Karakteristikat

E Rinovuar
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Oxhak
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Moderne
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Gaz - Ngrohje
Ngrohje
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Saka - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Enea Saka

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare