Vilë - Per Qira - Dajt, Shqipëri


VILE ME QERA NE SURREL

 
[Qera Mujore]
Dajt, Shqipëri
ID: 530251001-12
Nr. i Dhomave të Gjumit
5
Nr. i Banjove
5
Sipërfaqja Totale (m2)
774
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
3 storey villa for rent in Surrel, in one of the most beautiful and green areas of Tirana. The area is completely developed with infrastructure and an impressive panorama. It has a total area of ​​774 m2, of which 222 m2 occupies the building surface. The villa has 2 entrances. The rest (courtyard) is surrounded by greenery and fruit trees. The villa is conceived, designed and invested in a stylish and cozy style. Refined are of high quality. It is equipped with stationary, heating and cooling system, with inverter and all paved with parquet.
On the -1 floor of the villa there is a spacious bedroom with heated floor, a warehouse with air conditioning system and a laundry room.
The 1st floor includes a separate living room with 3 functional chimney-facing environments with a frontal glass facade that gives a fantastic view during the day. On this floor there is a toilet and a space that can be used as a kitchen
The 2nd floor is organized with three bedrooms, each with 1 toilet and a balcony which offers a relaxing landscape.
As soon as you go down the stairs you will be presented a giant porch and fantastic greenery, suitable for organizing family celebrations and barbecues! On this floor there is also a separate living room in the kitchen, dining room and living room. This floor has separate entrances from the other floors of the villa.
In the middle of all this greenery there is a swimming pool with a superficie 4x8 m2
The villa has an internal elevator, to make your moves within it comfortable.

Jepet Vile 3 katëshe me qira në Surrel, në një nga zonat më të bukura dhe të gjelbëruara të Tiranës. Zona është tërësisht e zhvilluar me infrastrukturë dhe me një panoramë mbresëlënëse. Ka një sipërfaqe totale prej 774 m2, ku 222 m2 e zë sipërfaqja e ndërtimit. Vila ka 2 porta hyrëse. Pjesa tjetër (oborr) rrethohet nga gjelberimi dhe nga pemët frutore. Vila është konceptuar, projektuar dhe investuar me nje stil shume elegant dhe komod. Rifinituarat janë të një cilesie të lartë. Është e pajisur me sistem ngrohje - ftohje stacionare, me inverter dhe e gjitha e shtruar me parket.
Kati -1 i vilës organizohet në 1 dhomë gjumi me sip. të bollshme dhe me ngrohje nga dyshemeja 1 magazinë me sistem ajrimi dhe një dhomë lavanterie
Kati i 1-rë perfshin sallon të vecuar me 3 ambjente ndenjeje me oxhak funksional, me një fasadë xhami ballor që të jep një pamje fantastike gjatë gjithë ditës. Në këtë kat ndodhet dhe një tualet dhe një hapsirë që mund të shfrytëzohet si kuzhinë gatimi
Kati i 2-të organizohet me tre dhoma gjumi, ku secila prej tyre ka 1 tualet dhe një ballkon i cili të ofron një peisazh relaksues.
Sapo zbret shkallët e pjesës së jashtme ju prezantohet një verandë gjigande dhe një gjelberim fantastik, e përshtatshme për të organizuar festa familjare dhe barbekju ! Po në këtë kat ndodhet dhe një ambjent i ndarë në kuzhinë gatimi, ambjent ngrenieje dhe ndenjieje. Ky kat ka hyrje të vecante nga katet e tjera të vilës.
Në mes gjithe këtij gjelbërimi ndodhet dhe një pishine me një sip. 4x8 m2
Vila është me ashensor të brëndshëm , për ta bërë sa më komode lëvizjen brenda saj.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Vilë
Pamje nga Mali
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Dullaj - RE/MAX Sunny
Valbona Dullaj
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Valbona Dullaj

RE/MAX Sunny

Rr. Siri Kodra
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare