Truall për Ndërtim - Per Shitje - Paskuqan, Shqipëri


Truall per Ndertim ne shitje ne Paskuqan

Paskuqan, Shqipëri
ID: 530261009-21
Sipërfaqja Totale (m2)
4,000
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Truall per ndertim ne Paskuqan Park.

Trualli ka siperfaqe 4000 m2. Eshte i pershtatshem per ndertime industriale dhe civile si dhe per ndertim.

Per me shume informacion na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fatmir Caushi - RE/MAX Infinity Home

DERGONI MESAZH

 
Fatmir Caushi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare