Truall - Per Shitje - Sauk, Shqipëri


Truall ne shitje ne Sauk

 Çmimi i Kërkuar
Rr.Ramazan Begu - Ramazan Begu - Sauk, Shqipëri
ID: 530211020-64
Sipërfaqja Truallit (m2)
700
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet truall ne Sauk, prane Rruges "Tirane-Elbasan".
Cmimi: 67,000 Euro
Siperfaqja: 700 m2
Kjo prone disponon Certifikate Pronesie.

Per me shume informacion, lutemi na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardjan Uliu - RE/MAX Advantage 2

DERGONI MESAZH

 
Ardjan Uliu

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare