Shtëpi me tarracë - Per Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri


SHITET SHTEPI 1+1 + TRUALL

Myslym Shyri - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530151018-11
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
134
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Shtepi 1 kateshe banimi, 1+1 me siperfaqe 60M2 + truall ne total: 134M2. Apartamenti organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet, gjithashtu dhe pjesa e jashtme e truallit. Ambjenti eshte i rrethuar me mur 2.5M i larte. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni: 0697005774

Karakteristikat

I Mobiluar
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Servi Kamberi - RE/MAX Infinity

DERGONI MESAZH

 
Servi Kamberi

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare