Restorant - Per Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


Jepet me qira Bar-Restorant-Piceri- Kend Lojrash

 
[Qera Mujore]
Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530221016-1

Përdorimi Aktual:
Bar Restorant Piceri Kend Lojrash
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane rruges se Elbasanit jepet me qira ambient biznesi.
Restoranti eshte totalishte i restauruar dhe mobiluar me shije duke perfshire ambiente si:
a- Verande hyrese me 6 tavolina
b- Duplex me sallon te madh, 2 tualete dhe kati iI prive
c- Bar i jashtem
d- bar koktejli per vere
e- piceri e kompletuar me banak, kuzhine dhe te gjitha atrecaturat e nevojshme
f. 400 m2 truall ne shfrytezim per familjet dhe lodrat e kalamajve.
g. 250 m2 ndertim i mbuluar dhe i shfrytezueshem si bar, restorant, piceri
Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni prane agjencise sone.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
I Mobiluar
Kopësht
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klevi Veizaj - RE/MAX Golden
Klevi Veizaj

Klevi Veizaj

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Klevi Veizaj

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Blloku, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare