Penthouse - Per Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


SHITET PENTHOUSE PRANE LIQENIT TE THATE.

Rruga Hamdi Garunja - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530231004-9
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
159.35
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Prona ndodhet ne katin e peste ( kati i fundit) te nje ndertimi te ri prane Liqenit te Thate.
Ajo perbehet nga nje soxhorno, ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon ne dhomen matrimoniale dhe veranda ne pjesen e perparme te apartamentit cka te mundeson nje pamje relaksuese te liqenit dhe kodrave perreth.
Apartamenti karakterizohet nga punime cilesore, ka strukture teper te rregullt dhe gjithashtu te jep mundesine e nje riorganizimi te mundshem sipas deshires.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Endri Mecaj - RE/MAX Impact

DERGONI MESAZH

 
Endri Mecaj

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare