Penthouse - Per Shitje - Liqeni i Tiranës, Shqipëri


Shitet Penthause 2+1 +1 post parkimi

Rruga Peti - Liqeni i Tiranës, Shqipëri
REZERVUAR
I Ri në Treg
ID: 530191002-37
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150

Kati :
Kati 8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane Kopshtit Zologjik. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri me rifinitura shume cilesore. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande e madhe prej 45m2. Apartamenti eshte shume i investuar me punime shtese shume cilesore. Eshte gjithashtu i mobiluar nga arkitekte te huaj dhe cdo detaj i tij eshte shume i kuruar. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje, dhe ftohje ,ne cmim eshte dhe nje post parkimi dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit dhe te Liqenit Artificial. Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu afersine e me kopshtin Botanik, kopeshtin Zoologjik, parkun e liqenit si dhe afersine me unazen e madhe e cila lidh zonen me jugun,veriun dhe juglindjen e Shqiperise. Apartamenti disponon certifikate pronesie. . Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.0695549112

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
I/e Pamobiluar
Ngrohje me Korrent
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Jug-Lindje
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Saimir Xhelili - RE/MAX Infinity Plus
Saimir Xhelili

Saimir Xhelili

RE/MAX Infinity Plus


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Saimir Xhelili

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare