Penthouse - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shitet Apartament ne rezidencen "Kodra e Diellit"

 Çmim i Fiksuar
Rruga Kodra e Diellit - Rezidenca Kodra e Diellit - Tirana, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 346011002-29
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
285

Kati :
Penthouse
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 4+4 (papafingo) ne Rezidencen "Kodra e Diellit" me pamje mbreselenese. Organizimi i brendshem i apartamentit luksoz perbehet nga kater dhoma gjumi dhe 1 dhome per miqte. Tre nga 4 dhomat e gjumit kane secila banjen perkatese. Gjithashtu ky apartament ka dhomen e ndenjes, kuzhinen, 1 zyre, 1 lavanderi,e 4 tualete gjithsej. Dy dhomat e gjumit te femijeve dhe dhoma e ndenjes kane ballkone me siperfaqe te konsiderueshme. Instalimet elektrike jane ABS, ngrohja e ujit mundesohet me panel diellor, ndersa ajo e apartamentit me chiler. Cdo ambient i apartamentit eshte i pasjisur me vetrate (dopio xham) dhe ofron drite gjate gjithe dites.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni.
Faleminderit !

Karakteristikat

Ashensor
Ndërtim i Ri
Ajër i Kondicionuar
Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Ashensor
Pranë Autostradës
Pranë Transportit Publik
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gezim Lamce - RE/MAX Unlimited
Gezim Lamce

Gezim Lamce

RE/MAX Unlimited


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Gezim Lamce

RE/MAX Unlimited

Sheshi Willson, pall nr.14, kati 2
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi