Penthouse - Per Qira - Kopshti Botanik, Shqipëri


Jepet Me Qira Penthouse 2+1 tek Kopshti Botanik

 
[Qera Mujore]
Kopshti Botanik - Kopshti Botanik, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530261005-123
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
115
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet Me Qira Penthouse 2+1 tek Kopshti Botanik
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik jepet me qira Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 115m2 dhe veranda e gjelberuar 115m2. Nje nga vecantite e prones eshte se ka lartesi 4.5m2 dhe eshte e organizuar edhe si duplex. I gjithe mobilimi eshte Handmade, elektroshtepiaket e markave me prestigjoze, parket druri, dritare druri me izolin termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje Chiller etj. Gjithashtu disponon edhe oxhak i rrethuar nga 3 anet me xham, jacuzzi, garderobe te vecuar etj. Veranda eshte e rrethuar nga peme dhe lule te ndryshme, ka dush te jashtem, lidhje me TV etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere termoizolim ekstra i tarrace edhe ka panele diellore te dedikuar. Penthouse disponon edhe dy garazhe te mbyllur te cilet jane te perfshire ne cmim. Per me teper informacion jeni te ftuar te kontaktoni; 069

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Ajër i Kondicionuar
Male
Pamje nga Mali
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduina Ymeri - RE/MAX Infinity Home

DERGONI MESAZH

 
Eduina Ymeri

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare