Ndërtesë - Per Qira - .Tirana, Shqipëri


Super objekt per qira ne Qender te Tiranes!

 Çmim i Fiksuar
 
[Qera Mujore]
QENDER - QENDER - Qendër - .Tirana, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530181010-36
Viti i Ndërtimit
2018

Nr. i Kateve:
5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Objekti eshte konceptuar si Godine Multifuksionale dhe mund te projektohet si hotel, Qender Tregtare ose zyra qendrore.
Objekti eshte realizuar me kualitet shume te larte, me fasade te ventiluar, te veshur me travertine te cilesise se pare duke i dhene nje pamje estetike me nje stil minimalist i cili i reziston kohes.
Objekti ka nje siperfaqe totale prej 2’340 m2 dhe eshte i kompozuar nga 5 kate mbi toke dhe 2 kate nentoke. I pozicionuar ne kend rrugesh duke mundesuar perkatesisht nje vije fasadash 35 metra lineare.
Kati i pare i konceptuar i gjithi si open space, me siperfaqe totale 284 m2 dhe lartesi 4 m eshte i pershtatshem per gjithfare aktivitetesh sherbimi, tregtar, perfaqesi biznesi.
Kati -1 me nje siperfaqe 458 m2 mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme si salle konference, spa, palester dhe pishine. Kati -2 eshte projektuar per parkim nentokesor me ashensor makinash me 12 poste parkimi.Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eranda Fikaj - RE/MAX Koncept 2
Eranda Fikaj
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Eranda Fikaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare