Ndërtesë - Per Qira - Sukth, Shqipëri


OKAZION Jepet me qira Godine buze AutostradesTr-Dr

 
[Qera Mujore]
Autostrada Tr-Dr - Sukth, Shqipëri
ID: 530271007-24
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
1,200
Hapësira Parkimi
100

Nr. i Kateve:
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira Godine Ne autostraden TR-Dr me akses te drejtperdrejte ne rrugen kyessore. Godina ka nje siperfaqe 1200 m2 dhe eshte ndare ne 3 kate.
Kati -1 ka nje siperfaqe 400m2 shume e pershtatshme per magazine. katet 2 dhe 3 kane siperfaqe 400 M2 secili. Katet kane lartesi te konsiderueshme. Godina ka nje hapesire parkimi te bollshme prej 100 m2. Ka nje cmim 2700 Euro i cili konsiderohet Cmim okazion ne zone.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Garazh
Parkimi
Pranë Aeroportit
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Sadjan Cela - RE/MAX Star

DERGONI MESAZH

 
Sadjan Cela

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare