Ndërtesë - Per Qira - Rruga Siri Kodra, Shqipëri


Vile me qira ne Rrugen Siri Kodra per biznes.

 Çmimi i Kërkuar
 
[Qera Mujore]
Rr. Siri Kodra - Prane Kompleksit Kontakt - Rruga Siri Kodra, Shqipëri
Rikonstruktuar
Date Available: 15/04/2019
ID: 530161006-107
Sipërfaqja Truallit (m2)
500
Sipërfaqe Neto (m²)
280
Hapësira Parkimi
4

Kati :
Ndërtesë e Vecuar
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet vile me qira tek Rruga Siri Kodra prane Kompleksit Siri te Kontakt-it. Vila ka siperfaqe totale 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 280m2. Ka oborr te madh dhe relaksues. Ndodhet ne nje zone shume te qete. Eshte e pershtatshme per cerdhe, shkolla, kopshte, klinike, zyra etj si dhe per banim. Vila ka parkim te bollshem si dhe oborr te gjelberuar. Kati i pare perbehet nga dhoma e ndejtjes, ambjent gatimi, ambjent ngrenieje, dhome gjumi dhe 1 tualet. Kati i dyte perbehet nga kater dhoma gjumi me 1 verande te madhe dhe 1 tualet. Kati i trete perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 studio , 1 tualet.
Cmimi eshte pa tatimin e perfshire.

Karakteristikat

E Rinovuar
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
I/e Pamobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Ngrohje
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Saka - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Enea Saka

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare