Ndërtesë - Per Qira - Autostrada Tiranë-Durrës, Shqipëri


Jepet me Qira ambjent komercial

 
[Çmimi për m2]
Autostrada Tiranë-Durrës, Shqipëri
ID: 530191009-134

Qira për m2
5.00
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Godina eshte 4 kateshe. Cdo kat eshte i aksesueshem me vete.
Jepet me qira nje kat i vetem, me shume se nje kat si dhe e gjithe godina
Perbehet nga:
Kati I - Sip 1055 m2
Kati II - IV Sip 1000 m2 secili.
Per me tej informacion na kontaktoni!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Hirushe Xhelaj - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Hirushe Xhelaj

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare