Magazine - Per Qira - Laprakë, Shqipëri


Magazine me qera ne Laprake

 
[Qera Mujore]
Rruga Gjergj Legisi - Rruga Gjergj Legisi - Laprakë, Shqipëri
ID: 530201004-145
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,000
Sipërfaqe Neto (m²)
800

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Magazina ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake, buze rruge ne nje zone magazinash. Ka siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe magazine 800 m2, lartesi rreth 13 metra si edhe disponon ure vinc per ngarkesa te medha. Per detaje kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Maja Lluka - RE/MAX Advantage 1

DERGONI MESAZH

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare