Kafe - Per Shitje - Komuna e Parisit, Shqipëri


Bar-Kafe per Shitje tek Komuna e Parisit!!!

Robert Shwarc - Komuna e Parisit, Shqipëri
ID: 530261009-19
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
74.60
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga zonat me levizja dhe te njohura te Tiranes sic eshte Komuna e Parisit (prane Shkolles At' Zef Pellumbi) shitet Bar-Kafe. Biznesi eshte super OKAZION dhe Investimi i duhur!!!

Bar-Kafe eshte nje biznes ne funksion, me arredim dhe rikonstruksion sipas standarteve bashkekohore. Biznesi ben nje xhiro ditore 25.000 Leke - 30.000 Leke e pasqyruar ne fatura. Bar-Kafe eshte e organizuar me nje ambient te brendshem me siperfaqe 74.6 m2 dhe Veranda me nje siperfaqe prej 65.4 m2.


Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fatmir Caushi - RE/MAX Infinity Home

DERGONI MESAZH

 
Fatmir Caushi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare