Hotel - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Okazion! Shitet super resort ne Tirane

Tirana, Shqipëri
ID: 530211013-96
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
12,000
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Okazion!Shitet super Resort ne Tirane.
Siperfaqe totale prej 12000 meter2
Me nje super pishine prej 600 meter katrore
Restorant dimeror 300 m2
Restorant veror 350 m2
Koncepti i hotelit i ideuar ne 10 dhoma por me mundesi zhvillimi per me teper.
Mundeson dokumentacion te rregullt
Shitet me cmimin fantastik prej 1.949.000euro
Shume afer tiranes, mundesi fantastike investimi dhe biznesi
Kontaktoni per me teper informacion ose nje vizite ne prone
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eda Koni - RE/MAX Advantage 2
Eda Koni

Eda Koni

RE/MAX Advantage 2


DERGONI MESAZH

 
Eda Koni

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare